Producent wyrobów z mosiądzu : klamek, karniszy, kołatek, pochwytów, akcesorii meblowych
home

Słupki odgradzające z linami

Słupki z linami to przedmiot służący do odgradzania. Często znajdują zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej, na przykład w muzeach, teatrach, bankach, kinach, centrach handlowych lub hotelach. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które służy do wydzielania przestrzeni, po której można się poruszać, odgradzania przejść czy eksponatów w muzeach.


Słupki odgradzające – funkcjonalność i dekoracja w jednym


Nasza oferta zawiera wysokiej jakości słupki odgradzające, które charakteryzują się dużą trwałością. Zachowują swój pierwotny wygląd, mimo licznych otarć czy przesuwania w różne miejsca. Ważne jest jednak, by podejmując decyzję o zakupie kierować się nie tylko wysoką jakością, lecz także estetyką wykonania, która w znaczący sposób wpływa na wygląd słupka, a co się z tym wiąże – wygląd pomieszczenia, w którym się znajduje. Tego typu słupki odgradzające mają jednocześnie wyznaczać przestrzeń i być dekoracją. Posiadamy słupki odgradzające w różnych rozmiarach i sposobie wykonania. Nasza oferta zawiera także liny odgradzające w różniej kolorystyce.


Rozmiary


Oferujemy słupki odgradzające o średnicy rury 30mm, 40mm lub 50 mm. Wysokość wynosi 100cm, średnica podstawy 220 mm, natomiast długość liny z okuciem 150 cm. Dokładne rozmiary umieszczone są na stronie, która dotyczy poszczególnego przedmiotu. Znajdą tam Państwo również dokładny opis oraz zdjęcia przykładowych słupków odgradzających. Dodatkowo oferujemy liny w kolorach czerwonym, bordowym, złotym, czarnym i srebrnym. Umożliwia to dopasowanie do wnętrza zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.


Występują w następujących wykończeniach kolorystycznych:


  • Mosiądz patynowy – stare złoto
  • Mosiądz szlifowany – matowy
  • Mosiądz polerowany – błyszczący
  • Mosiądz pokryty chromem - srebrny błyszczący

Uniwersalność to jedna z zalet tego produktu. Wykorzystywane do ochrony eksponatów czy zabytków przy jednoczesnym ozdobieniu przestrzeni wokół. Ich proste wykonanie nie szpeci wnętrza, ale dodaje delikatnego akcentu, nie zwraca na siebie zbyt dużej uwagi. Słupki odgradzające są bardzo masywne, dlatego nie grożą im częste upadki przez przypadkowe dotknięcie np. zwiedzającego muzeum. Z tego typu słupkami spotykamy się również na czerwonych dywanach. Doskonale radzą sobie z odgrodzeniem przestrzeni dla mediów czy ochroną celebrytów przed licznymi fanami. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego zapewniamy usługi na wysokim poziomie. Liczymy się ze zdaniem i potrzebami naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Klamex.