Producent wyrobów z mosiądzu : klamek, karniszy, kołatek, pochwytów, akcesorii meblowych
home

Gałki do drzwi

Wybierając gałki do drzwi przede wszystkim zwracamy uwagę na materiał z jakiego są wykonane, masywność oraz odporność na uszkodzenia. Do drzwi wewnątrz budynku wybieramy lżejsze i prostsze klamki, jednak do drzwi wejściowych dopasowujemy klamki czy gałki z oryginalnym wykonaniem, które będą jednocześnie formą dekoracji i posłużą przez lata.


Gałki do drzwi – oryginalny wygląd i niezwykła trwałość


Dla jednych jej wygląd czy materiał z jakiego jest wykonana nie ma znaczenia. Inni natomiast przywiązują dużą rolę do każdego szczegółu. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje gałek do drzwi. Zaczynając od tych najnowszych, które charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością, a kończąc na klasycznych z ozdobnym wykończeniem wyniesionym prosto z epoki rokoko. Gałki do drzwi są jednym z podstawowych elementów wykończeniowych. W wielu przypadkach pełnią również funkcję dekoracyjną. Z myślą o klientach poszukujących eleganckich i solidnych rozwiązań, KLAMEX przygotował niezwykle szeroką gamę produktów wykonanych z mosiądzu. W naszej ofercie znajdują się zarówno gałki do drzwi na małych okrągłych bądź kwadratowych szyldach jak i te bardziej okazałe, występujące na długich szyldach. Produkty, które oferujemy są wykonane ręcznie na Państwa indywidualne zamówienie. Posiadają również mechanizm wspomagający ich pracę. Mogą one występować w czterech różnorodnych wariantach kolorystycznych: stare złoto, matowy, błyszczący oraz srebrny błyszczący.


Trwałość przede wszystkim!


Dobierając klamkę do drzwi warto wziąć pod uwagę styl w jakim wykonany jest nasz dom. Niepozorna mała gałka do drzwi może być naprawdę idealną dekoracją i dopełnieniem wystroju domu. Dysponujemy zarówno gałkami z prostym wykończeniem, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych budowlach. Jednak to właśnie ozdobne, masywne gałki cieszą się największym zainteresowaniem. Materiał z jakiego są wykonane jest bardzo odporny na uszkodzenia. Wykonanie z mosiądzu zapewnia estetyczny i wytworny styl wnętrza, które prezentuje się bardzo elegancko. Materiał ten jest niezwykle trwały, dlatego nie trzeba przejmować się szybkim zniszczeniem i ponowną wymianą przedmiotu. Tworzymy projekty na Państwa indywidualne zamówienie. Bierzemy pod uwagę potrzeby oraz przykładowe propozycje wykonania. Wykonujemy gałki do drzwi nie tylko w prostej i jednolitej formie. Słyniemy również z wykonywania ozdobnych gałek, z mnóstwem dekoracyjnych wykończeń, które sprawdzą się przede wszystkim w zabytkowych budynkach czy domach z klasycznym wykończeniem, gdzie dominuje np. materiał taki jak drewno.


Dokładne informacje znajdą Państwo na poszczególnych podstronach wybranego produktu. Dostępne są zdjęcia oraz dokładne opisy przedmiotu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego zapewniamy usługi na wysokim poziomie. Liczymy się ze zdaniem i potrzebami Naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Klamex.