Producent wyrobów z mosiądzu : klamek, karniszy, kołatek, pochwytów, akcesorii meblowych
home

W skład każdej z dwunastu serii wchodzą: klamki drzwiowe; gałki do drzwi; klamki WC; pochwyty; szyldy górne; kołatki; odbojniki drzwiowe; rygle drzwiowe; narożniki drzwiowe i okienne; tuleje wentylacyjne do drzwi WC.; klamki okienne oraz inne zamknięcia przeznaczone do różnego typu okien (klamki okienne – obwiedniowe, klasyczne klamki do okien drewnianychklamki okienne tzw. „oliwki”, baskwile okienne); karnisze; gałki do podwiązywania zasłon; zazdroski; trzymacze chodnikowe/schodowe.

Odlewnia metali kolorowych produkuje: litery, napisy, tablice, loga - również te o dużych gabarytach. Oferta skierowana jest także do obiektów hotelowych: mosiężne breloki hotelowe z grawerunkiem wyposażone w gumowy odbojnik, breloki do szatni, wizytówki - numeratory na drzwi, różnego rodzaju mosiężne tablice informacyjne, słupki odgrodzeniowe.

Firma Klamex zajmuje się renowacją i rekonstrukcją wyrobów z mosiądzu oraz wykonywaniem produktów według projektów klientów. W ofercie firma posiada niszowe produkty związane z drzwiami i oknami o nietypowych rozwiązaniach, często wykonywane jako pojedyncze sztuki. Niszowe produkty nie są pokazane w stałej ofercie manufaktury.

W celu wykonania nietypowego produktu, wystarczy przesłać opis bądź fotografię.

Wszystkie wyroby przedstawione w ofercie manufaktury KLAMEX są produkowane ręcznie, na Państwa indywidualne zamówienie.