Producent wyrobów z mosiądzu : klamek, karniszy, kołatek, pochwytów, akcesorii meblowych
home

Tuleje wentylacyjne do drzwi

Każdy, kto chce by jego mieszkanie lub dom jak najdłużej pozostawały w najlepszym stanie, musi zainwestować w drobne sprzęty, które pomogą w utrzymaniu czystości oraz prawidłowych warunków użytkowania sprzętu. Jednym z tego typu akcesoriów są tuleje wentylacyjne do drzwi. Są one niezbędne w każdym wyposażeniu łazienkowym, oraz w miejscach, gdzie potrzebna jest dodatkowa wentylacja. Firma KLAMEX w swojej ofercie posiada wiele tulejek wentylacyjnych, które zostaną ręcznie wykonane na Państwa indywidualne zamówienie. Każda produkcja przeprowadzona jest na najwyższym standardzie, co stanowi gwarancję zadowolenia klientów.

Tuleje wentylacyjne do drzwi: przepis na przewiewne mieszkanie


Każdy, kto chce by jego mieszkanie lub dom jak najdłużej pozostawały w najlepszym stanie, musi zainwestować w drobne sprzęty, które pomogą w utrzymaniu czystości oraz prawidłowych warunków użytkowania sprzętu. Jednym z tego typu akcesoriów są tuleje wentylacyjne do drzwi. Są one niezbędne w każdym wyposażeniu łazienkowym oraz w miejscach, gdzie potrzebna jest dodatkowa wentylacja. Nawet tak niewielkie elementy mogą świetnie komponować się z resztą wnętrza! Zdajemy sobie sprawę, że to detale budują efekt finalny aranżacji, dlatego zadbaliśmy o to, by tuleje wentylacyjne były nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne.


Nasza firma KLAMEX w swojej ofercie posiada wiele tulejek wentylacyjnych, które zostaną ręcznie wykonane na Państwa indywidualne zamówienie. Każda produkcja przeprowadzona jest na najwyższym standardzie, co stanowi gwarancję zadowolenia klientów.


Funkcjonalność w KLAMEX idzie w parze z estetyką – nasze produkty wyróżniają się nietuzinkowym wzorem czy fakturą. Oferujemy tuleje w następujących wykończeniach kolorystycznych:


1) mosiądz patynowany- stare złoto


2) mosiądz szlifowany- matowy


3) mosiądz polerowany- błyszczący


4) mosiądz pokryty chromem- srebrny błyszczący


Zdecydowałeś/aś się na któreś z proponowanych przez nas tulei? Zapraszamy Cię do wypełnienia naszego formularza kontaktowego i złożenia zamówienia (formularz dostępny po kliknięciu w konkretny produkt).


Tuleje wentylacyjne do drzwi to nie to, czego potrzebujesz? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! W niej znajdziesz między innymi: karnisze, klamki i gałki do drzwi, szyldy, baskwile okienne, blokady do okien, odbojniki do drzwi, kołatki, rygle, pręty schodowe, litery, cyfry, loga, oznaczenia i wiele więcej! Sprawdź całość oferty naszej manufaktury! Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.