Producent wyrobów z mosiądzu : klamek, karniszy, kołatek, pochwytów, akcesorii meblowych
home

Klamki do drzwi

Każdy, kto chce, by jego dom stanowił przytulne, pełne elegancji i ciepła miejsce wie, że wybór dodatków do mieszkania stanowi kluczową rolę. Choć meble o wysokim standardzie z pewnością odmieniają nawet zwykłe wnętrze, to właśnie akcesoria sprawiają, że pomieszczenie zyskuje duszę. Jednym z elementów, który na pozór nie rzuca się w oczy, a z pewnością dodaje uroku, są klamki do drzwi. Mogą być wykonane z metalu lub mosiądzu. Niezwykłe wrażenie sprawiają także te, które ozdobione są pięknymi i niepowtarzalnymi wzorami. Wszystko jednak zależy od preferencji i gustu klienta, który na daną klamkę się decyduje.

Klamki do drzwi: nadaj swojemu wnętrzu stylowych detali!


Każdy, kto chce, by jego dom stanowił przytulne, pełne elegancji i ciepła miejsce wie, że wybór dodatków do mieszkania stanowi kluczową kwestię. Choć meble o wysokim standardzie z pewnością odmieniają nawet zwykłe wnętrze, to właśnie akcesoria sprawiają, że pomieszczenie zyskuje duszę. Jednym z elementów, który na pozór nie rzuca się w oczy, a z pewnością dodaje uroku, są klamki do drzwi. Mogą być wykonane z metalu lub mosiądzu. Niezwykłe wrażenie sprawiają także te, które ozdobione są pięknymi i niepowtarzalnymi wzorami. Wszystko jednak zależy od preferencji i gustu klienta, który na daną klamkę się decyduje.


W manufakturze KLAMEX oferujemy proste, geometryczne modele, jak i te bardziej wyrafinowane – o roślinnych czy orientalnych motywach. Dzięki tak różnorodnej ofercie, jesteśmy w stanie zaproponować produkty klientom o różnych oczekiwaniach. Nasze klamki doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych pomieszczeniach. U nas znajdziesz klamki do drzwi wewnętrznych: do sypialni, salonu czy łazienki – wyposażyliśmy niektóre modele w zamek zapewniający maksimum prywatności.


Oferujemy tuleje w następujących wykończeniach kolorystycznych:


1) mosiądz patynowany- stare złoto


2) mosiądz szlifowany- matowy


3) mosiądz polerowany- błyszczący


4) mosiądz pokryty chromem- srebrny błyszczący


Zdecydowałeś się na któreś z proponowanych przez nas klamek? Zapraszamy Cię do wypełnienia naszego formularza kontaktowego i złożenia zamówienia (formularz dostępny po kliknięciu w konkretny produkt).


Klamki do drzwi to nie to, czego potrzebujesz? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! W niej znajdziesz między innymi: karnisze, szyldy, baskwile okienne, blokady do okien, odbojniki do drzwi, kołatki, rygle, pręty schodowe, litery, cyfry, loga, oznaczenia i wiele więcej! Sprawdź całość oferty naszej manufaktury! Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.